Facebook Twitter Instagram
SEPETİM ( 0 )
| SİPARİŞ TAKİP
KİTAPLAR EDİTÖRDEN YAZILAR YAZARLAR BASINDA BİZ SİZDEN GELENLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
 
Yayın hayatına yeni giren ETON Yayıncılık, iddialı ve ilkeli duruşu ile ses getirecek. Evet, biz iddialıyız. Birçok ülkede yayımlanan ama Türkiye insanı ile buluşmayan eserleri sizlerle buluşturmak için varız. Özellikle Rus edebiyatının Türkiye’de bilinmeyen yazarlarını, eserlerini, hatta çocuk kitaplarını siz okurlarla buluşturacağız. Türkiye’den yeni ve yetenekli yazarları da siz okurlarla tanıştırmayı amaçlıyoruz. Onları çok sevecekseniz; hem kendilerini, hem kitaplarını…

ETON Yayıncılık yazarının hakkını verecek, yani telif hakkına saygılı olurken, fiyat politikasını da okuyucu lehine dengeli tutacak. İlkeli olduğumuzu hem yazarlarımız, hem Yayın Kurulumuz, hem editörlerimiz, hem de kitap okurları görecek.

Değerlerin yozlaşmasına asla izin vermeyeceğiz. Editoryal bağımsızlığa sonuna kadar saygılı olacağız. Demokrat, insan haklarını, ifade özgürlüğünü savunan; çevreyi ve hayvan haklarını hiç ihmal etmeyen bir çizgimiz olacak.

Değişime açık, 21. yüzyılın gelişmelerini hayata geçiren ve iletişim ile bilişimi en iyi şekilde kullanan bir yayınevi olmaya kararlıyız. Kitap okurunu kültürel dünyanın önemli bir unsuru görerek oyunun içine katmak istiyoruz. Sitemizde onların görüşlerinin yer alması en büyük arzumuz. Bunun için konuk yazar köşemize edebi yazılarınız, görüşleriniz, kitap ve yazar eleştirilerinizi bekliyoruz. Tabi yazdığınız, yayımlanmasını istediğiniz kitaplarınızı da…

Biz, yayınevi kurarken bir takım çalışmasını amaçladık. Yayın Kurulu, yazar, editör, bütün çalışanlar ile okuru ayrılmaz bir parça olarak görüyoruz. Bunun için “puzzle”ı tamamlayacak nitelikte bir ekip kurduk.

“Başlamak bitirmenin yarısıdır” anlayışı ile yola çıktık. Ve bu yolda kirlenmeden yürüyeceğiz. Bilgimize, kişisel tecrübemize ve sizlere güveniyoruz. Gelin, siz de kolumuza girin. Kitap dünyasının aydınlık ufkuna birlikte yürüyelim.

ETON Yayıncılık.
KURUMSAL
Hakkımızda
İletişim
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat Ve İade
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
GİZLİLİK & KULLANIM
Gizlilik Ve Güvenlik
Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
KATEGORİLER