Facebook Twitter Instagram
SEPETİM ( 0 )
| SİPARİŞ TAKİP
KİTAPLAR EDİTÖRDEN YAZILAR YAZARLAR BASINDA BİZ SİZDEN GELENLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM
Üyelik Sözleşmesi
 

1- İş bu üyelik sözleşmesi Eton Yayıncılık Yapımcılık LTD. ŞTİ.. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Eton Yayıncılık olarak anılacaktır) tarafından, https://www.eton.com.tr/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- Eton Yayıncılık, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3-  https://www.eton.com.tr/web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Eton Yayıncılıküye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Eton Yayıncılık, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.eton.com.tr/ şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, https://www.eton.com.tr/ verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.eton.com.tr/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, https://www.eton.com.tr/ 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Eton Yayıncılık’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7- Üye, tüm hakları Eton Yayıncılık’a ait olan ve https://www.eton.com.tr/üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8-https://www.eton.com.tr/ herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Eton Yayıncılık’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı
https://www.eton.com.tr/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.eton.com.tr/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. https://www.eton.com.tr/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
 

KURUMSAL
Hakkımızda
İletişim
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat Ve İade
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
GİZLİLİK & KULLANIM
Gizlilik Ve Güvenlik
Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
KATEGORİLER